Компанія "Donella" вже багато років пропонує своїм клієнтам тільки найкращу та якісну спідню білизну.

Асортимент включає в себе групу жіночої та чоловічої білизни.

Окрім цього на ринку чудово зарекомендувала себе і дитяча колекція спідньої білизни від "Donella".
Донелла Украина

Бренд Донелла добре відомий, як в Україні так і за її межами. На даний момент кількість країн у яких офіційно представлена продукція перевищує 50 країн.

Динамічний ріст текстильної промисловості на світовому ринку заставляє компанію Donella постійно покращувати якість своєї продукції та удосконалювати всі рівні виробничих та бізнес процесів.

Наша компанія "Донелла Україна" займається гуртовим продажем спідньої білизни Donella на території України. Якщо Ви бажаєте придбати білизну цього бренду Donella оптом в Україні - сміливо звертайтесь до нас.

Купуючи у нас Ви завжди можете бути впевнені у якості придбаної продукції та скоріш за все залишитись нашим постійним клієнтом.

Donella Україна пропонує Вам якісну білизну по вигідним цінам. Модельна лінія оновлюється декілька разів у місяць та всі новинки відразу представлені в нашому магазині.

Ціновий діапазон дозволяє добре заробляти власникам торгових точок, а для роздрібних покупців є можливість замовити у своє місто з відправкою по всій Україні.

В Україні Donella представлена практично в кожномі місті та селі. Але якщо у Вас є сумніви на рахунок якості та оригінальності представленої продукції - сміло звертайтесь до нас.

В нашому магазині Ви завжди зможете підібрати великий асортимент жіночої білизни Donella, надзвичайно багато моделей дитячого асортименту та звісно ж не оминаємо ми й наших мужніх чоловіків. Ми дуже цінуємо наших партнерів та будемо раді співпраці з Вами!

З повагою, команда „Donella“ в Україні.

Белье Донелла в Украине